Novinky
Napsali o násProč vyrábíme z oceli

Podstatným důvodem je nejspíše tradice v práci našich pracovníků, kteří v oboru ocelových konstrukcí pracují již mnoho let.

Nejdůležitější je ovšem náš vztah k oceli, který vždy zvítězí v dobách krizí, které jsou způsobeny buď nedostatkem zakázek, nebo insolventností některých odběratelů. Pravda je, že v tomto oboru je poměrně velká konkurence. Na první pohled se zdá, že výroba ocelových konstrukcí není zas tak moc složitá a náročná. Výsledkem je mnoho firem, které se svářečkou ve stodole vyrábějí ocelové konstrukce bez potřebného oprávnění, s rozpačitou kvalitou a pro investory bezesporu v zajímavých cenách.

Toto je však skutečnost, která z určitého pohledu oboru neprospívá, ovšem u většiny produkce, myšleno globálně, zkvalitňuje a zlevňuje realizaci ocelových konstrukcí u specializovaných výrobců, což je trend velmi pozitivní.

A právě neustálý vývoj, nové přístupy, věčný proces harmonizace, individualita zakázek a jejich řešení a v konečném důsledku spokojený zákazník - to vše nás uspokojuje a přináší finanční prostředky pro kvalitativní a kvantitativní růst.